SPRAWDZANIE PRZESZŁOŚCI

Niezależnie od tego, czy chcesz sprawdzić przeszłość potencjonalnego pracownika, czy też osoby, z którą zamierzasz wejść w związek, detektyw pomoże Ci odkryć prawdę o danej osobie. O czym możesz się dowiedzieć po sprawdzeniu przeszłości? Kto i kogo może sprawdzić? Poniżej dowiesz się jak wygląda usługa sprawdzania przeszłości w biurze detektywistycznym.

Czyją przeszłość może sprawdzić detektyw i dlaczego?

Usługa jest wykonywana niezmiernie dyskretnie i pozwala na:

  • sprawdzenie potencjonalnego lub obecnego partnera przed podjęciem decyzji
    o małżeństwie,
  • ustalenie sytuacji finansowej i kredytowej potencjonalnego partnera w związku bądź biznesie,
  • ustalenie odpowiedzialności potencjonalnego pracownika takiego jak opiekunka do dziecka lub osoby dorosłej,
  • sprawdzenie przeszłości kryminalnej potencjonalnego partnera lub pracownika.

Dla każdego kto zamierza zatrudnić ludzi do pracy przy najbliższej rodzinie, dzieciach, osobach starszych taka usługa pomoże wyeliminować niewłaściwe osoby i pomóc Ci zatrudnić właściwego pracownika. Jeśli zamierzasz wejść w biznes z potencjalnym partnerem, istotne może się okazać się sprawdzianie jego przeszłości finansowej oraz kredytowej, aby upewnić się, że działasz z właściwą osoba.

Jak działają biura detektywistyczne?

Detektywi pomagają ustalić właściwy rodzaj usługi w zależności od sytuacji. Niektóre fakty
i tajemnice z minionych lat nie powinny być zatajane dla dobra relacji osobistych
i zawodowych. W biurze detektywistycznym używa się metod operacyjnych do odkrywania przeszłości cywilnej i kryminalnej wskazanych osób. Detektywi ustalają dokładne miejsca nauki i poziom ich edukacji. Badają ich doświadczenie oraz dorobek zawodowy, a także sprawdzamy historię i nawyki finansowe. Kompleksowo przeprowadzają weryfikację pracowników.

Mogą ustalić, czy wskazane osoby mają jakiekolwiek licencje lub zezwolenia. Agencje detektywistyczne mogą również sprawdzić historię pojazdów należących do wskazanych osób. Ustalają nałogi oraz poprzednie miejsca pobytu i zameldowania. Na podstawie analizy przeszłych wydarzeń i zachowań sprawdzają etykę i moralność czynów wskazanych osób. Sprawdzanie przeszłości jest usługą detektywistyczną, na którą decydują się nie tylko osoby prywatne, ale też przedsiębiorstwa.

Sprawdzenie przeszłości jest powtarzane nie rzadziej niż raz na 5 lat.

Zobacz jak my możemy Ci pomóc: https://detektywigroup.pl/index.php/sprawdzanie-przeszlosci-dla-osob-prywatnych/